fbpx

WRZUĆ MARZENIA W KOSZTY

Po polskich drogach porusza się coraz więcej nowych samochodów. Są one wygodne i bezpieczne, a często także doskonale wyposażone, oszczędne i ekologiczne. Jeszcze parę lat temu zakup nowego auta był nie lada wyzwaniem i luksusem, na jaki nie każdy mógł sobie pozwolić. Na przestrzeni ostatnich kilku lat dynamika sprzedaży nowych samochodów wzrasta z roku na rok. W 2019 r. z polskich salonów wyjechało ponad 600 tys. aut.

Marzenia w Leasing
Jednym z najlepszych rozwiązań dla biznesu jest leasing. Zalety tego finansowania dobrze zrozumie ten, kto sam przeszedł już przez kilka „cykli” kupna i sprzedaży auta. Na początku wszystko jest proste, ale niestety na koniec przychodzi taki moment, gdy samochód trzeba sprzedaćgdyż jego utrzymanie jest zbyt drogie, a konkurencja zdążyła się już przesiąść na nowy model. Jest kilka możliwości pozbycia sięsamochodu. Możemy sprzedawać sami, możemy poprosić o pomoc autokomis , jednak efekt zawsze jest ten sam – za samochód, na którego naprawy zdążyliśmy już wydać niezłą fortunę, dostaniemy ułamek jego pierwotnej wartości. W ten sposób właśnie kupowano i sprzedawano samochody przez ostatnie lata, gdy samo ich posiadanie było oznaką prestiżu. Ale jaki ma to sens obecnie?
 
Jak na to wszystko patrzy nowoczesny przedsiębiorca?. Czy warto być dziś właścicielem auta,wykorzystywanego do prowadzenia działalności gospodarczej? Czy lepiej może skorzystać z propozycjifirm leasingowych, które w dużej mierze biorą na siebie sprawy związane z ubezpieczeniem, gwarancją oraz sprzedażą samochodu? Każde rozwiązań ma swoje wady i zalety. Utrata wartości początkowej „na starcie”, zaraz po wyjeździe z salonu samochodowego jest faktem, inie ma sensu polemizować. Lista plusów kupując nowe auto w leasingu jest o wiele dłuższa. Spójrzmy jakie to korzyści?
  • Dokonujemy zmiany auta, idąc za potrzebami firmy, motywujemy pracowników, dając im dogodne narzędzie do pracy.
  • Nowy samochód to zazwyczaj większa oszczędność paliwa, lepsze osiągi, znacząco wyższy poziom bezpieczeństwa oraz wysoki standard wyposażenia. Nie tylko zrealizujemy w ten sposób swoje prywatne marzenia, ale też będziemy mogli „wrzucić je w koszty”.
  • Nowy samochód to również oszczędność czasu i pieniędzy, traconych dotąd na wizyty w warsztatach. Gwarancje producentów w przypadku nowych aut są obecnie tyle długie, że obejmują niejednokrotnie większość okresu finansowania,
  • Mamy z głowy problem, który związany jest ze sprzedaży samochodu na rynku wtórnym. Niemusimy wydawać pieniędzy na ogłoszenia, tracić czasu i nerwów dyskutując z klientami. Naj normalniej w świecie oddajemy samochód firmie leasingowej i wybieramy nowy.

 

Zanim jednak zdecydujemy się na zakup samochodu firmowego, warto zapoznać się z możliwościami jakie dają różne rodzaje finansowania i wybrać to, które jest najlepsze dla firmy i jej potrzeb.

                      Nie mniej jednak na chwilę obecną nieosiągalne jeszcze nie dawno marzenia w postaci chęci posiadania prestiżowego samochodu teraz stały się realne do zrealizowania i wręcz na wyciagnięcie ręki. Wystarczy wybrać samochód, który nas interesuje, urealnić go p przez wybranie odpowiedniej formy finansowania i cieszyć się progresywną realizacją wartościowego marzenia. Nie musząc wydawać pieniędzy na zakup i cieszyć się progresywną realizacją wartościowego marzenia. Nie musząc wydawać pieniędzy na zakup i cieszyć się progresywną realizacją wartościowego marzenia. Nie musząc wydawać pieniędzy na zakup nowego samochodu, zaoszczędzone w ten sposób środki można zainwestować w rozwój biznesu.

Zaciekawił cię tekst ? – Porównaj oferty przez naszą stronę i porozmawiaj z Autorem Artykułu.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Agnieszka Lis
Agnieszka Lis

Specjalista ds. Leasingu PorownywarkaLeasingowa.pl
Agnieszka.Lis@porownywarka-leasingowa.pl

Pierwsza Polska Porównywarka Leasingowa made by Grupa Auto Finanse Sp. Z O.O. NIP:9542754941  KRS0000556146 40-635Katowice ul. Jankego 54

ZAGADNIENIA

  • Operacyjny
  • Finansowy
  • Pożyczka Leasingowa
  • Sprawdź Zdolność Kredytową
  • Wniosek Leasingowy

KONTAK

Infolinia Ogólnopolska: 327937301 

Close Menu

PARAMETRY KALKULACJI

Wszystko OK

Firmy LEASINGOWE - przygotowują odpowiedź na twoje ZAPYTANIE

Maksymalny czas w jakim otrzymasz odpowiedź to 3 godziny.* Czas liczony w dni robocze od 8:00 – 18:00. 

Kalkulację otrzymasz na maila bezpośrednio z portalu PorownywarkaLeasingowa.pl