Cofidis leasing co musisz wiedzieć?

Atrakcyjna oferta leasingu Cofidis leasing zwiększa ilość wyszukiwań w google hasła „Cofidis Leasing opinie”. Warto przedstawić kilka faktów o firmie która na Polskim rynku zdobywa coraz więcej pozytywnych rekomendacji klientów.

Historia Cofidis w europie.

Firma Cofidis została założona we Francji w 1982 roku przez André Harari i jego brata. Początkowo firma specjalizowała się w pożyczkach na telefon, bez konieczności wychodzenia z domu. Firma szybko rozwijała się i rozszerzała swoją działalność na inne kraje Europy, takie jak Belgia, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Węgry, Czechy, Słowacja i Polska.. Obecnie Cofidis jest jednym z czołowych europejskich dostawców pożyczek konsumenckich i kredytów ratalnych, oferujących różne rodzaje pożyczek, w tym pożyczki na dowód, pożyczki gotówkowe i pożyczki konsolidacyjne, oraz leasing.

Czy Cofidis leasing to bezpieczna i stabilna firma ?

Cofidis w Polsce działa jako oddział firmy Francuskiej o stabilnej i ugruntowanej pozycji. Akcjonariuszem Cofidis S.A. jest Credit Mutuel Alliance Fédérale. To francuski bank, który jest częścią sieci Credit Mutuel. Credit Mutuel Alliance Fédérale jest jednym z kilku banków, które tworzą sieć Credit Mutuel. Sieć ta jest jedną z największych organizacji finansowych w Europie i jedną z najważniejszych instytucji finansowych we Francji. Bank jest ceniony przez czołowe instytucje ratingowe za jego stabilność finansową i niezawodność.

Firma jest członkiem Związku Przedsiębiorstw finansowych w Polsce i stosuje Zasady dobrych praktyk ZPF.

Co wyróżnia ofertę Cofidisa na rynku leasingowym?

Tak duża instytucja finansowa, może pozwolić sobie na oferowanie finansowania na niskiej i atrakcyjnej marży. Bardzo często leasing Cofidisa w zestawieniu z innymi ofertami z rynku wygląda zaskakująco dobrze. Zdarza się że właściwie jedyną wadą oferty jest nierozpoznawalna marka Cofidis. Jak już opisaliśmy powyżej, firma ma stabilne zaplecze w formie Francuskiego banku, oraz długą historię i pozycję w europie. Dla klienta który myśli o leasingu, ważne są też opłaty dodatkowe, a tutaj tabela opłat i prowizji dodatkowych znowu jest znacznie krótsza niż konkurencji.

Na portalu PorownywarkaLeasingowa.pl wśród propozycji ofert leasingu samochodu, prawie zawsze pojawia się ta firma. Sprawdź ofertę leasingu wielu firm w naszym kalkulatorze TUTAJ

ZAMÓW KONTAKT

Chcesz porozmawiać ze specjalistą ds. leasingu ? Zostaw kontakt do siebie, a oddzwonimy! Pracujemy codziennie od Poniedziałku do Piątku od 9:00 do 17:00 Dla nas nie ma trudnych pytań. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś na temat procedury, podatków, optymalizacji oferty ? Jesteśmy dla ciebie.

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny i mailowy z przedstawicielem PorownywarkaLeasingowa.pl Zgoda jest bezterminowa i możesz ją wycofać w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres biuro@porownywarka-leasingowa.pl w treści wycofując zgodę z podaniem danych jakich dotyczy tj. adres e-mail i numer telefonu.