PORÓWNAJ
OFERTY UBEZPIECZENIA

SAMOCHÓD OSOBOWY SAMOCHÓD DOSTAWCZY CIĄGNIK SIODŁOWY NACZEPY MOTOCYKLE QUADY

Specjalizujemy się w obsłudze polis ubezpieczeniowych w leasingu. Jeżeli potrzebujesz kalkulacji możesz sprawdzić składkę ubezpieczenia dla samochodu w leasingu na naszej stronie.

Oferta ubezpieczenia dla leasingu

Aby otrzymać kompleksowe porównanie ofert ubezpieczeniowych dla pojazdu w leasingu wystarczy że uzupełnisz nasz formularz. Całość zajmie ci nie więcej niż 3 minuty !

UBEZPIECZENIA ZAPYTANIE
Wybierz przedmiot ubezpieczenia *
zł Brutto

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach pojazdów w leasingu.

Nasze ubezpieczenia są niezależne od propozycji przedstawionej przez firmę leasingową i uwzględniają maksymalne zniżki jakie posiada klient, lub firma. Każda oferta jest kalkulowana w oparciu o specjalne zniżki jakie jako agencja ubezpieczeniowa posiadamy.

Dlaczego warto poznać naszą propozycję ubezpieczenia ?

 • nasze kalkulacje uwzględniają wszystkie ryzyka oczekiwane przez firmy leasingowe.
 • otrzymujesz ofertę uwzględniającą twoje zniżki ubezpieczeniowe, oraz nasze specjalne pakiety cenowe dla pojazdów w leasingu.
 • zajmujemy się kompleksową obsługą, uzupełnieniem dokumentów ubezpieczeniowych wymaganych przez leasing oraz przesłaniem ich do firmy ubezpieczeniowej.

Sprawdź ubezpieczenie GAP FAKTUROWY

Partnerem portalu Porownywarkaleasingowa w zakresie ubezpieczenia GAP jest portal GAP24.pl

Co roku otrzymujesz od nas propozycję ubezpieczenia.

 • dbamy abyś na czas otrzymał propozycję wznowienia ubezpieczenia
 • negocjujemy stawki w twoim imieniu.
 • wysyłamy do leasingu wymagane druki wznowieniowe

Pracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi:

 • WARTA
 • PZU
 • HESTIA
 • GENERALI
 • COMPENSA
 • ALIANZ

Zamów kontakt do naszego agenta ubezpieczeniowego

Nasi agencji są dostępni dla ciebie codziennie  od Poniedziałku do Piątku od 9:00 do 18:00

Jesteśmy autoryzowanym agentem ubezpieczeniowym:

O co pytają klienci - ubezpieczenia komunikacyjne w leasingu

Nasze oferty uwzględniają wszystkie wymagane przez poszczególne firmy leasingowe ryzyka. Otrzymujesz od nas kompletną ofertę ubezpieczenia, która zostanie zaakceptowana przez twoje leasingodawcę. Pamiętaj że w przypadku źle wystawionej polisy, firma leasingowa może wystawić własną polisę ubezpieczeniową, dlatego ważne jest aby przy kalkulacji ubezpieczenia znać oczekiwania firm leaisngowych.

Tak- zajmujemy się kompleksową obsługą. Przygotowujemy specjalne druki/ załączniki wymagane przez firmy leasingowe i w twoim imieniu zajmujemy się wszystkimi formalnościami – również przy wznowieniu polisy jeżeli wybierzesz nasze usługi w następnych latach.

Praktycznie wszystkie firmy leasingowe mają dodatkową opłatę za polisę zawieraną poza pakietem firmy leasingowej. Jeje wysokość kształtuje się od 200 zł do nawet 500 zł. Okazuje się jednak że polisa kupiona poza firmą leasingową może być znacznie tańsza również z uwzględnieniem tej opłaty. Często w pierwszym roku różnica może być niewielka, jednak w następnych latach – firma leasingowa wystawi ci polisę bez negocjacji, a składka może cię niemile zaskoczyć. Uwzględniając powyższe warto szukać ubezpieczenia poza pakietem firmy leasingowej.

Większość firm leasingowych wymaga płatności za polisę obcą jednorazowo. Mamy jednak dodatkowy produkt w ramach którego będziesz mógł przedstawić płatność za polisę jednorazową, a płacić za nią w wygodnych ratach 4/6/8/ lub nawet 11. Jeżeli skorzystasz z rozłożenia polisy na raty w leasingu, będziesz musiał zapłacić dodatkowy VAT – w naszej usłudze takiego VATU nie zapłacisz tylko sfinansujesz polisę w kwocie brutto.

Tak – polisa stanowi koszt kwalifikowany i obniża podatek do zapłaty. Podstawą do wrzucenia polisy w koszta jest sama polisa + potwierdzenie jej opłacenia.