Kalkulator Cofidis Leasing

Cofidis Leasing to renomowana instytucja finansowa oferująca finansowanie na atrakcyjnej marży która przekłada się niski koszt finansowania w kalkulatorze. Firma Cofidis S.A. posiada stabilne wsparcie w postaci francuskiego banku oraz długą historię i pozycję w Europie. Dla klientów ważne są też dodatkowe opłaty, a w przypadku Cofidis są one niższe niż u konkurencji. Firma jest często wymieniana w rankingu leasingu samochodu na portalu PorownywarkaLeasingowa.pl i jest warta sprawdzenia przy wyborze oferty leasingu.

Oferta Cofidis Leasing

Szybki proces leasingu i atrakcyjna oferta

Cofidis leasing to firma, która wywodzi się z francuskiego rynku finansowego. Podejście do oferty jest proste ma być szybko i tanio. Te założenia firma przenosi na Polski rynek gdzie znajdziemy ofertę która często odbiega ceną od konkurencji – na plus Cofidisa. Sama procedura udzielenia finansowania jest szybka i odbywa się praktycznie online – wniosek podpisujemy SMS-em, a umowę osobiście z wybranym przedstawicielem Cofidis zlokalizowanym w całej Polsce.

Podstawowe założenia oferty leasingu Cofidis

  • Pojazdy nowe i używane
  • Samochody osobowe, dostawcze do 3,5t, motocykle
  • Pojazdy do 10 lat (wraz z okresem umowy leasingu)
  • Minimalna kwota 10 000 PLN netto
  • Opłata wstępna od 1% null Wartość wykupu do 40%
  • Okres finansowania do 72 miesięcy
  • Bez zaświadczeń ZUS i US
  • Uproszczone procedury
  • Pojazdy z importu

 

Jak działa kalkulator Cofidis Leasing

Aby otrzymać ofertę leasingu wystarczy w kalkulator Cofidis Leasing podać podstawowe parametry oferty. Ofertę przeliczymy zgodnie z aktualnymi stawkami WIBOR, oraz marżami w firmie leasingowej. Wynik kalkulacji otrzymasz na swój adres mailowy – w przypadku gdybyśmy potrzebowali dodatkowych informacji przedstawiciel (doradca leasingowy) skontaktuje się z tobą w celu doprecyzowania zapytania.

Wysoka jakość obsługi posprzedażowej

Jeśli jesteś klientem Cofidis Leasing, możesz być pewny, że otrzymasz nie tylko doskonałe rozwiązania leasingowe, ale także świetną obsługę posprzedażową. Infolinia dostępna od poniedziałku do piątku jest super sprawna i pozwala szybko uzyskać odpowiedzi na pytania. Zespół ekspertów jest tam, aby Ci pomóc a nawet udzielić rady czy wsparcia.

Cofidis leasing stawia nie tylko na cenę w leasingu, ale również na zadowolenie klientów w trakcie trwania umowy. PorownywarkaLeasingowa.pl rekomenduje współpracę z Cofidis leasing  ze względu na niski koszt oferty, jakość obsługi i szybki proces.

Masz pytania?
Chcesz się dowiedzieć więcej o ofercie COFIDIS?

Napisz do nas

Czekamy na twoją wiadomość

kontakt@porownywarkaleasingowa.pl

Zadzwoń do nas

od Pn do PT 9:00 - 18:00

mobile: +48 510 499 351