Kalkulator leasingu online

PORÓWNYWARKA
OFERT LEASINGU
NA SAMOCHÓD NA MASZYNĘ NA FOTOWOLTAIKĘ BEZ BIK W PLN  LUB EURO

Oferta leasingu

Ostatnia przygotowana oferta leasingu to:

Jaką ofertę mamy dla ciebie obliczyć?

Leasing Pojazdów

wpłata własna
od 0% do 45%

okres leasingu
od 24 do 84 m-cy

dostępne produkty
leasing operacyjny
leaisng finansowy
leasingu konsumencki
leasing VAT MARŻA
leasing bez BIK

Leasing maszyn

wpłata własna
od 0% do 45%

okres leasingu
od 24 do 84 m-cy

dostępne produkty
leasing operacyjny
leaisng finansowy
pożyczka leasingowa
leasing VAT MARŻA
leasing bez BIK

Ciągniki i naczepy

wpłata własna
od 0% do 45%

okres leasingu
od 24 do 84 m-cy

dostępne produkty
leasing operacyjny
leaisng finansowy
leasing bez BIK
pożyczka leasingowa
leasing i pożyczka EUR

motocykle i quady

wpłata własna
od 0% do 45%

okres leasingu
od 24 do 84 m-cy

dostępne produkty
leasing operacyjny
leaisng finansowy
leasingu konsumencki
leasing VAT MARŻA
leasing bez BIK

Oferty leasingu prezentowane na stronie internetowej porownywarkaleasingowa.pl są przygotowywane bezpośrednio przez firmy leasingowe. Portal porownywarkaleasingowa.pl umożliwia przeprowadzenie całego procesu związanego z leasingiem, począwszy od uzyskania oferty, poprzez analizę i porównanie dostępnych opcji, aż do otrzymania ostatecznej decyzji i uruchomienia umowy leasingu. Wszystkie działania realizowane są we współpracy z firmami leasingowymi, co gwarantuje rzetelność i aktualność prezentowanych ofert. Porównanie ofert, oraz inne czynności realizowane przez nasz portal nie wiążą się dla klienta z dodatkowymi opłatami.

1

WYBIERZ PRZEDMIOT LEASINGU

2

podaj parametry oferty leasingu

3

doradcy leasingu
przygotują propozycje

4

odbierz oferty leasingu na swojego maila

Dlaczego warto porównać oferty leasingu ?

Za pomocą darmowej porównywarki ofert leasingu.

Porównywarka ofert leasingu
Michał Antczak - Trans ANT
Michał Antczak - Trans ANTLeasing ciągnik siodłowy MAN
Czytaj więcej
„Dzięki realizaji transakcji za pomocą, Porownywarki Leasingowej udało mi się wynegocjować ofertę o 3% tańszą ! Polecam porównywarka ofert leasingu”
Kalkulacji ostatni miesiąc
0
Tańsza oferta przy opcji „obniż obecną ofertę”
1.5 %
Porównywarka ofert leasingu na samochody osobowe

Kalkulator leasingu

Leasing samochodów
"Dalej można tanio..."

Kiedy stopy procentowe rosną, a cena leasingu na rynku odstrasza i zniechęca do zakupów, mamy alternatywę w ramach której, leasing na 104% jest dalej możliwy do uzyskania z porównywarka ofert leasingu.

Jesteś zainteresowany ?

Kalkulator Leasingu na 104%

Finansowanie ciągników siodłowych i naczep

Szybka procedura leasing i pożyczka leasingowa, dzięki której możesz szybko i łatwo uzyskać finansowanie ciągnika siodłowego, naczepy lub innego pojazdu, bez konieczności przedstawiania szczegółowej dokumentacji finansowej. 

Sprawdź jak dobrą mamy ofertę leasingu dla transportu ciężkiego. Zobacz jak działa nasza porównywarka ofert leasingu.

  • Uproszczona procedura
  • Leasing w PLN i EURO
  • Leasing dla nowych firm
  • Leasing z gwarancją BGK
Porównywarka ofert leasingu na transport ciężki

Zmiany przepisów dotyczące leasingu ?

Bądź na bierząco zapisz się do newsletera

POPULARNE FIRMY LEASINGOWE

Porównywarka ofert leasingu na rowery i sprzęt IT

LEAISNG NA CO CHCESZ - ONLINE w 10 minut

Rowery, komputery, telefony, oprogramowanie, sprzęt ogrodniczy...

Czy wiesz że leasing to nie tylko samochody ? Mamy produkt w ramach którego sfinansujesz każdy sprzęt którego potrzebuje twoja firma. Od ciebie zależy co to będzie. Jeżeli wartość nie przekracza 50 tyś netto formalności załatwisz bez wychodzenia z domu jeszcze dzisiaj.

Leasing bez bik-u

Kiedy wszyscy mówią NIE, My mamy leasing bez BIK

Mamy ofertę, która jest dostępna dla osób z negatywną historią kredytową. W przypadku leasingu bez BIK, decyzja o przyznaniu leasingu nie jest uzależniona od wyników weryfikacji zdolności kredytowej w BIK. Teraz warunki cenowe są takie jak w przypadku tradycyjnego leasingu. Zainteresowany ? Sprawdź jak działa Porównywarka ofert leasingu bez BIK

  • Uproszczona procedura
  • Niska marża finansowania
  • Nie stygmatyzujemy cię przez historię w BIK
  • Oferta bankowej instucji finansowej
Porównywarka ofert leasingu bez BIK
Porównywarka ofert leasingu jachty i łodzie

Finansujemy pasje i marzenia

Szybki leasing na łodzie jachty skutery wodne i houseboaty.

Leasing jachtów, łodzi skuterów wodnych i houseboatów to oferta szybka i dostępna dla każdego. Jest to nasza specjalizacja, z której skorzystało już wielu klientów. Każdego roku przeprowadzamy setki transakcji leasingowych dla osób, które oczekują profesjonalnej obsługi i dobrej oferty.

Potrzebujesz profesjonalnej wiedzy i obsługi specjalistów ?

Popraw otrzymaną wcześniej ofertę

Najszybsza droga do wcześniej otrzymanej oferty.

SKUTECZNIE POPRAWIAMY

8/10

Ofert leasingu

Q&A - czyli często zadawane pytania

Leasing to umowa, w której właściciel (leasingodawca) oddaje przedmiot leasingu (np. samochód, maszynę) do korzystania przez określony czas innemu podmiotowi (leasingobiorca) w zamian za opłaty leasingowe.

Dwa podstawowe rodzaje leasingu to leasing operacyjny i finansowy. Leasing operacyjny to umowa krótkoterminowa, w której przedmiot leasingu nie jest amortyzowany w całości. Leasing finansowy to umowa długoterminowa, w której przedmiot leasingu jest amortyzowany w całości, a jego wartość księgowa po zakończeniu umowy wynosi 0.

Tak, leasing można zakończyć wcześniej, jednak może to wiązać się z dodatkowymi kosztami. W umowie leasingowej powinny być określone warunki wcześniejszego zakończenia umowy oraz ewentualne opłaty z tym związane.

Podstawowy okres trwania umowy leasingu to 40% normatywnego okresu amortyzacji – przy samochodach jest to 24 m-ce.

W ramach umowy leasingu można sfinansować absolutnie wszystkie środki trwałe. Środkiem trwałym jest przedmiot, który posiada stawkę amortyzacji i nr. KŚT wyjątkiem jest oprogramowanie dla firm, które nie posiada KŚT ale można je sfinansować leasingiem.

Leasing operacyjny, opisany w art. 23b ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, to rodzaj umowy, w której leasingodawca pozostaje w ewidencji środków trwałych, a leasingobiorca nie może zaliczyć odpisów amortyzacyjnych do kosztów uzyskania przychodu. Zamiast tego, leasingobiorca może zaksięgować całą ratę leasingową jako wydatek firmowy, wraz z opłatami manipulacyjnymi i prowizjami. Może również zaliczyć do wydatków firmowych koszty związane z eksploatacją środka trwałego, takie jak paliwo. Leasingodawca natomiast zobowiązuje się do dokonywania odpisów amortyzacyjnych i zaliczania otrzymanej opłaty leasingowej do swoich przychodów. W umowie leasingu operacyjnego przewidziana jest również możliwość wykupienia środka trwałego przez leasingobiorcę. Podatek od towarów i usług jest naliczany osobno dla każdej opłacanej raty, co jest korzystne dla przedsiębiorców chcących rozłożyć koszty w czasie.

 

Leasing konsumencki to doskonała alternatywa dla kredytu gotówkowego lub kredytu samochodowego, jeśli chcesz kupić auto. Koszty leasingu zazwyczaj są dużo niższe niż koszty kredytu, ponieważ firma leasingowa jest formalnym właścicielem samochodu i zarabia również na możliwości dokonywania odpisów amortyzacyjnych za samochód, z którego korzysta leasingobiorca.

Leasing konsumencki polega na płaceniu regularnych rat za samochód. Dopóki nie spłacisz całości, nie będziesz formalnym właścicielem pojazdu. Firma leasingowa będzie widniała w dowodzie rejestracyjnym aż do momentu, gdy spłacisz wszystkie raty leasingowe i wykupisz samochód na własność. Jako leasingobiorca masz pierwszeństwo w wykupie pojazdu, a jego cena często wynosi tylko 1% początkowej wartości.

Leasing konsumencki to znacznie tańsza forma od kredytów dostępnych na rynku.

Leasing uproszczony to opcja, która umożliwia sfinansowanie potrzebnych w firmie środków trwałych bez konieczności przedstawiania dokumentów finansowych, takich jak deklaracje PIT, CIT, zestawienia z księgi przychodów i rozchodów, bilansy, rachunki zysków i strat itp. Nie trzeba też dostarczać dokumentów rejestrowych, ponieważ firma leasingowa może łatwo je pobrać z Internetu (np. zaświadczenie CEIDG, REGON, odpis KRS).

W praktyce oznacza to, że do rozpatrzenia wniosku wystarczy złożyć wypełniony i podpisany wniosek leasingowy wraz z niezbędnymi oświadczeniami i zgodami dotyczącymi m.in. przetwarzania danych osobowych czy sprawdzenia wnioskodawcy w bazach zewnętrznych, takich jak BIK, BIG, KRD. Wniosek zazwyczaj zawiera oświadczenie o wynikach finansowych firmy uzyskanych w ostatnim pełnym roku obrotowym oraz aktualnym stanie zobowiązań finansowych.

Taki wniosek zazwyczaj nie przekracza trzech stron i może być rozpatrzony przez firmę leasingową nawet w ciągu 24 godzin od momentu jego złożenia.

Tak, leasing można przenieść na inną firmę, ale wymaga to zgody leasingodawcy. Przeniesienie leasingu na inną firmę nazywane jest cesją umowy leasingowej i może wiązać się z dodatkowymi opłatami.

Po zakończeniu umowy leasingowej leasingobiorca może wykupić przedmiot leasingu za ustaloną wartość wykupu, zwrócić przedmiot leasingodawcy lub przedłużyć umowę leasingu na kolejny okres.

Dzielimy się naszą wiedzą –  najlepsze źródło informacji:

To może cię zainteresować