Kalkulator leasingu – narzędzie dla świadomego klienta

Zastanawiasz się nad leasingiem samochodu i chciałbyś uniknąć np. kredytu samochodowego? Wykorzystaj kalkulator leasingu, aby poznać wszystkie koszty związane z tym rozwiązaniem.

Leasing samochodów osobowych – czym jest?

Leasing to jedna z popularnych opcji finansowania samochodów osobowych. Łączy on w sobie cechy kredytu i dzierżawy. Wystarczy wybrać nowy samochód z dowolnego salonu, a następnie dopełnić wszelkich formalności poprzez firmę leasingową. Po podpisaniu umowy masz prawo do swobodnego korzystania z leasingowanego pojazdu przez określony czas, bez konieczności jednorazowego ponoszenia wysokich kosztów związanych z jego zakupem. Spłacasz wygodne raty, dostosowane do Twoich możliwości finansowych, a po zakończeniu umowy możesz zwrócić samochód lub zdecydować się na jego wykupienie.

Leasing samochodowy dla firm – dlaczego warto?

Jeżeli prowadzisz firmę i nie dysponujesz środkami na zakup nowych pojazdów dla floty firmowej czy dla pracowników, leasing samochodowy może być idealnym rozwiązaniem. Oto wybrane zalety leasingu samochodowego dla firm:

 1. Korzystne warunki finansowe – leasing zazwyczaj oferowany jest na lepszych warunkach niż kredyt.
 2. Łatwość uzyskania – procedura wnioskowania o leasing jest uproszczona, a czas oczekiwania na decyzję krótszy niż w przypadku kredytu.
 3. Korzyści podatkowe – część kosztów leasingu możesz odpisać od podatku jako koszt firmowy
 4. Niskie miesięczne raty – spłacasz wygodne raty według harmonogramu określonego w umowie. Dzięki długiemu okresowi umowy i podniesionym wykupom rata leasing może być naprawdę niska.
 5. Brak wpływu na zdolność kredytową – leasing nie wpływa negatywnie na zdolność kredytową firmy.
 6. Finansowanie bez wpłaty wstępnej – możliwość finansowania samochodu bez wpłaty wstępnej, nawet na okres do 7 lat.
 7. Regularna wymiana samochodów – po zakończeniu umowy leasingowej możesz zwrócić samochód i podpisać kolejną, nie martwiąc się o jego sprzedaż.
 8. Czytelna oferta – dzięku narzędziu jakim jest kalkulator leasingu możesz w prosty sposób sprawdzić kilka ofert leasingu w jednym miejscu. Kliknij porównaj ofert leasingu

Jak działa kalkulator leasingu online?

Dzięki kalkulatorowi leasingowemu szybko obliczysz szacowaną wysokość miesięcznej raty i sprawdzisz, na jaki samochód Cię stać. Narzędzie pozwala na bieżące porównywanie najlepszych ofert na rynku, dopasowanych do Twoich preferencji. W razie potrzeby, doradcy Porownywarki są do Twojej dyspozycji – wystarczy kliknąć przycisk „Kontakt z doradcą” znajdujący się pod kalkulatorem leasingowym.

Korzystanie z kalkulatora leasingu – krok po kroku

Kalkulator leasingu to intuicyjne narzędzie. Aby poznać szacunkowe koszty leasingu i wysokość rat, należy podać:

 1. Podaj wartość przedmiotu leasingu NETTO
 2. Określ wysokość wkładu własnego od 0% do 45%
 3. Określ okres leasingu od 24 do 84 m-cy
 4. Określ wykup – im wyższy wykup tym niższa rata

Po wprowadzeniu danych i kliknięciu przycisku „Pobierz ofertę” nasi specjaliści zweryfikują dostępne na rynku najlepsze oferty leasingu i prześlą je na twojego maila. W tym momencie otrzymasz też do dyspozycji swojego osobistego opiekuna.

ZAMÓW KONTAKT

Chcesz porozmawiać ze specjalistą ds. leasingu ? Zostaw kontakt do siebie, a oddzwonimy! Pracujemy codziennie od Poniedziałku do Piątku od 9:00 do 17:00 Dla nas nie ma trudnych pytań. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś na temat procedury, podatków, optymalizacji oferty ? Jesteśmy dla ciebie.

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny i mailowy z przedstawicielem PorownywarkaLeasingowa.pl Zgoda jest bezterminowa i możesz ją wycofać w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres biuro@porownywarka-leasingowa.pl w treści wycofując zgodę z podaniem danych jakich dotyczy tj. adres e-mail i numer telefonu.