Rodzinny samochód – czyli jaki?

Duża rodzina to potrzeba dużego miejsca, nie tylko w domu, ale też w aucie. Zawiezienie dzieci do przedszkola, zakupy, rodzinne wycieczki… wszystko to sprawia, że rozglądamy się za nieco większymi samochodami niż małe, miejskie autka.

SUV czy kombi dla rodziny

Najczęściej decyzja pada na stare dobre kombi albo coraz popularniejsze różnego rodzaju SUV-y, które produkuje już praktycznie każda ceniąca się marka (więcej informacji na https://polskieinteresy.pl/category/motoryzacja/ ). Oba te rodzaje spełniają swoją rolę auta, do którego można dużo zmieścić i cieszyć się swobodą w jego wnętrzu. Jakie więc wybrać? Powiedzmy, że jest to kwestia zarówno finansowych możliwości, tego, jakie się nam podoba oraz innych indywidualnych potrzeb. Inne auto będzie nam potrzebne przy jednym dziecku, inne przy całej wesołej gromadce. Do tego ważne są także dodatkowe opcje wyposażenia oraz to, czy samochód jest bezpieczny, co powinno być priorytetem.

Samochody typu kombi dla dużej rodziny

Samochody typu kombi mają zazwyczaj dosyć dużą przestrzeń bagażnikową. Jednocześnie samo wnętrze pasażerskie jest niewiele większe od standardowego auta. Kombi oraz częściej zostają zastępowane SUV-ami, ale nadal są produkowane i kupowane. Kiedyś kombi było nieodzowną częścią podróży na rodzinne wakacje. Wspomniana duża część bagażnikowa świetnie sprawdza się w momentach, kiedy potrzebujemy zapakować duże walizki, a nawet wózek dziecięcy i… psa. Kombi także świetnie sprawdzi się na zakupach. Zarówno tych spożywczych, jak i podczas drobnych zakupów meblowych czy innego wyposażenia do domu. Minusami kombi może być to, że jest to zazwyczaj auto nieco dłuższe, niż inne samochody, dlatego też może sprawiać problemy na ciasnych parkingach wśród mniej doświadczonych kierowców.

SUV-y przyjazne rodzinie

Nie da się ukryć, że modeli SUV-ów mamy na rynku całą masę. Wyposażone są w szereg udogodnień i nazywane niezwykle bezpiecznymi autami. Tutaj nieco mniejsza przestrzeń bagażnikowa niż w kombi przekłada się na olbrzymią wszechstronność we wnętrzu. SUV-y są zazwyczaj szersze niż inne samochody, dlatego świetnie sprawdza się dla więcej niż jednego dziecka i pomieszczą spokojnie 3 foteliki, nie zabierając przestrzeni. Miejsce w bagażniku nadal powinno wystarczyć osobom wybierającym się na rodzinne wakacje, choć zdecydowanie kombi zazwyczaj wygrywają pod tym względem. Są to samochody, którym nie straszne są mniej uczęszczane drogi, jak na auto 4×4 przystało. W jeździe po mieście można jednak odczuć, że bynajmniej nie jest to autko miejskie, które wszędzie się zmieści i mało pali.

ZAMÓW KONTAKT

Chcesz porozmawiać ze specjalistą ds. leasingu ? Zostaw kontakt do siebie, a oddzwonimy! Pracujemy codziennie od Poniedziałku do Piątku od 9:00 do 17:00 Dla nas nie ma trudnych pytań. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś na temat procedury, podatków, optymalizacji oferty ? Jesteśmy dla ciebie.

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny i mailowy z przedstawicielem PorownywarkaLeasingowa.pl Zgoda jest bezterminowa i możesz ją wycofać w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres biuro@porownywarka-leasingowa.pl w treści wycofując zgodę z podaniem danych jakich dotyczy tj. adres e-mail i numer telefonu.